Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Sprawdź, kto podał nam swoje zarobki

Utworzony przez patyk, 19 września 2009 r. o 12:08
Pracowałem na magazynie za 1.100pln przenioslem sie na budowe i mam prawie 2.500 po pół roku pracy, zarabiam prawie 2 razy wiecej niz mój ojciec który 25 lat jest kierowca pks... to jest dość dziwne.. zeby nie powiedzieć chore..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
rzeczywiście w instytucjach finansowych zarabia sie duzo ale to wszystko niestety kosztem klientów , naciaganych na kredyty , oszukiwanych na oprocentowaniu , na wysokich opłatach za prowadzenie konta za szereg wysoko płatnych bzdetów rzekomo niezbednych przy ubieganiu sie o kredyt czy cokolwiek innego w banku - po prost rozbój w biały dzień w świetle prawa??
I tak i nie. Fakt jest taki, że banki każą sobie słono płacić za swoje usługi ale to wcale nie znaczy, że tak dobrze płaca swoim pracownikom. Tak jak w każdej branży są różne stanowiska i jedni zarabiają mało i inni dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student studiow stacjonarnych, dorywczo 100-500 zl miesiecznie troche na umowe o dzielo reszta na cz...o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zejdźmy z policji. Gdzie są nauczyciele? Boja się przyznać do swoich zarobków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kelnerka w hotelowej restauracji 1400zł(brutto) na reke 1065zł. Napiwki raczej marne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nin a napisał:
kelnerka w hotelowej restauracji 1400zł(brutto) na reke 1065zł. Napiwki raczej marne....
dodam ze moj staz to 5 lat a zaczynałam ze stawka 900zł(brutto)czyli na reke niewiele ponad 600zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ja wam powiem tak 17-lat na ulicy walki z narodem co uważa ze prawo ich nie dotyczy albo oni są święci a to ty w mundurze(nie policjant) jesteś bee i się czepiasz , czysta pensja z dodatkiem stażowym ( wyższe wykształcenie,2 języki obce),zadnych dodatków. Raz do roku 13-ka + co 2 lata wczasowe ok 300 zł na członka rodziny i tyle. Brak wczesniejszej emerytury i perspektyw na to ,że kiedys taka bedzie. Płaca 2400 brutto + dodatek stażowy = 2760 zł brutto czyli ok 2040 netto. Niektórym wydaje się ,ze sporo. Jest takie powiedzenie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zejdźmy z policji. Gdzie są nauczyciele? Boja się przyznać do swoich zarobków?
Nie boją się przyznać - 22 letni staż, nauczyciel dyplomowany. 2 fakultety, X kursów kwalifikacyjnych. Na rękę około 2400
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belfer napisał:
Nie boją się przyznać - 22 letni staż, nauczyciel dyplomowany. 2 fakultety, X kursów kwalifikacyjnych. Na rękę około 2400
Za fakultety i kursy kwalifikacyjne nie płacą tylko za etat. Szczerze mówiąc, to te wszystkie kursy są nic nie warte. To taka wzajemna pomoc: organizatorzy kursów mają kasę a nauczyciele prawo do uczenia przedmiotu, na którym de facto się nie znają. X kursów - to znaczy ile? 10? Czy po prostu "iks", używane nagminnie, żeby wypowiedź miała bardziej naukowy wydźwięk? Lepiej by było, żeby x równało się 0 lub 1, bo jak to mówią, kto wszystko umie ten nic nie umie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie zarobki Panów Redaktorów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie jest tragicznie... Myślę, że jeśli byśmy wzięli pod uwagę 25 państw Unii Europejskiej (przed wstąpieniem Bułgarii i Rumunii), to spośród wszystkich miast z populacją około 400 tys. Lublin byłby jednym z ostatnich miast... :-( Chociaż kto wie, może na Litwie jest mniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatelko bożko czytelnicy pytaja, ba domagają sie podania zarobkow redaktorów DW i ...NIC - coś do ukrycia???? a tak na marginesie co to są artykuły sponsorowane??? - a gdzie rzetelność, uczciwość , moralność????? I jak tu wierzyć w to co piszecie!!!!?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadzę sklep internetowy plus allegro. 3 lata działam na początku było słabo i cięzko teraz od 5 tys w górę netto.Pracuję sam, nie chcę pracowników ponieważ bardzo cięzko w lublinie znaleść kogoś nawet jak się dobrze zapłaci.Miałem jednego ale mnie okradał a miał na rękę 1900 plus premie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant w lublinie z 20 letnim stazem na dobrym stanowisku 3300 netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie pracuje i mam to w tyleeee twats
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za fakultety i kursy kwalifikacyjne nie płacą tylko za etat. Szczerze mówiąc, to te wszystkie kursy są nic nie warte. To taka wzajemna pomoc: organizatorzy kursów mają kasę a nauczyciele prawo do uczenia przedmiotu, na którym de facto się nie znają. X kursów - to znaczy ile? 10? Czy po prostu "iks", używane nagminnie, żeby wypowiedź miała bardziej naukowy wydźwięk? Lepiej by było, żeby x równało się 0 lub 1, bo jak to mówią, kto wszystko umie ten nic nie umie.
Czuję się obrażona takimi stwierdzeniami. Za fakultety i kursy kwalifikacyjne nie płacą, ale to jest dodatkowo mój czas, moja praca. Jak wiadomo prawo do uczenia przedmiotu (nawet dwóch), na których de facto się znam, dają tylko studia lub studia podyplomowe. X kursów - to znaczy, że przez tyle lat nie jestem w stanie zliczyć. I nie wybieram kursów paro godzinnych, bo jak tu już wspomniano "kto wszystko umie ten nic nie umie" - człowiek uczy się przez całe życie, i wcale nie mówię, że umię wszystko. I nie dbam, żeby wypowiedź miała bardziej naukowy wydźwięk. Chciałam krótko opisać moje doświadczenie. Ale jak widzę na forum, większość się obtraża nawzajem, czy przez to jest Wam lżej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZdegustowanyUczen napisał:
umię...
Faktycznie popełniłam błąd. Ale dobrze, że uczeń przewyższył mistrza. Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile mają placic np w sklepach skoro nawet po 20 latach w ciezkich warunkach o wiele cięższych niż obecnie tylko z gorszą organizacją bo gdzie sie pojdzie to tylko zdenerwuje brak organizacij wozki pod nogi klientow kiedys aby otworzyc to nalezalo najpierw sprzątnąć dotowarowac a pozniej otworzyc aby klientowi nie przeszkadzac Przeciez mają o wiele pozniej otwarcie to niema przy dobrej organizacij wszystko tak ulożyć aby nawet w niedzielę moc zamknąć Ale mają nawet o wiecej niz polowe zarobków wynagrodzenie z ZUS Ciągle narzekanie Pewnie ze w handlu zawsze bedzie ciezko skoro niema sie predyspozycij i chęci wspołpracy z klientami ktory nieraz dobrze radzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...